Naslednji dogodek: NIGHT RUN – CELJE
Bil sem prvič 2. marca v Celju in lahko rečem samo top! Res dobra družba, super energija, pa še vreme je sodelovalo. Vodja ekipe res car, vse štima. To je to, še se vidimo!
Ne zamudi naslednjega druženja. Vnesi svoj e-mail naslov in obvestili te bomo o prihajajočih dogodkih, nagradnih igrah in druženjih.